- «УКРАВТОГАЗ» — дочірнє підприємство Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» - http://ukravtogaz.com -

Автор ukravtogaz дата: 15.08.2017 @ 09:29 в Більше про нас | Комментарии отключены

На всіх автомобільних газонаповнювальних компресорних станціях (АГНКС) ДП «УКРАВТОГАЗ» стиснений природний газ для заправлення автомобілів відповідає вимогам ГОСТ 27577-87 «Газ природный топливный сжатый для газобаллонных автомобилей. Технические условия», тобто, температура газу, що заправляється в балон — не вище 40°С; вміст механічних домішок у газі — не більше 0,001 г/м3; температура точки роси газу за вологою та тиском 19,62 МПа — мінус 30 °С.

Відповідність до даного ГОСТу досягається за рахунок системи осушування газу. Вологий природний газ після компресорних установок стиснений до 25 МПа, за температури 30-45°С подається на установку осушення. Газ надходить до вологомасловіддільників, де відбувається відділення крапельної вологи і масла. Далі газ надходить до адсорбера, де відбувається його осушення. На виході з адсорбера газ потрапляє на фільтр, де відбувається його очищення від пилу і адсорбенту. Після цього, осушений газ подається до системи акумуляції і зберігання.


Статья распечатана с «УКРАВТОГАЗ» — дочірнє підприємство Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»: http://ukravtogaz.com

URL статьи: http://ukravtogaz.com/more/1895.html

2010-2012 УКРАВТОГАЗ ©