Про підприємствоНовиниПереваги метануПластикові карткиКонтакти
 

Категория: Більше про нас  ⇒  

ДП «УКРАВТОГАЗ» отримує природний газ, якій транспортується по магістральним газопроводам або міськими газовими мережами, компримує по технології та реалізує через мережу АГНКС.

Для забезпечення контролю якості природного газу, який відпускається споживачам через мережу метанових заправок АГНКС, та для контролю якості інших речовин, які приймають участь у виробничому процесі, ДП «УКРАВТОГАЗ» має власну хіміко-аналітичну лабораторію. Хіміко-аналітична лабораторія атестована в установленому порядку на проведення необхідних вимірювань. Розташована хіміко-аналітична лабораторія у м. Львів та знаходиться в підпорядкуванні РВУ «Львівавтогаз». Силами кваліфікованих працівників хіміко-аналітичної лабораторії проводяться контроль фізико-хімічних показників природного газу, оливи компресорної, охолоджуючої рідини.

Забезпечення проведення вищезазначених хімічних аналізів забезпечує контроль якості природного газу, що відпускається споживачам, а також забезпечує надійність та безперебійність роботи обладнання АГНКС ДП «УКРАВТОГАЗ».