Про підприємствоНовиниПереваги метануПластикові карткиКонтакти
 

АГНКС – це комплекс складних послідовних технологічних процесів

Категория: Більше про нас  ⇒  

На сьогоднішній день більшість автовласників, шукаючи альтернативу бензину, ціна на який постійно зростає, віддають перевагу використанню газу в якості моторного палива для автомобіля та вагаються у виборі між пропан-бутаном (штучно створеним газом) та метаном (природним газом).

Переважна більшість водіїв все ж таки віддають перевагу пропан-бутану, так як він дешевший ніж метан та мережа заправних станцій більш розгалужена.

Автовласники вважають, що на АГНКС просто надходить газ із зовнішніх газопроводів де відбувається його стискання та реалізація споживачам, при чому при мінімальних затратах отримується максимальний прибуток. Але це не зовсім так.

Газ, що надходить на АГНКС із зовнішніх газопроводів відповідає вимогам ГОСТ 5542-87 «Газы горючие природные для промышленного и комунально-бытового  назначения. Технические условия», а стиснений природний газ для заправлення автомобілів відповідно до ГОСТ 27577-87 «Газ природный топливный сжатый для газобаллонных автомобилей. Технические условия», має зовсім інші вимоги.

Саме для цього і призначена автомобільна газонаповнювальна компресорна станція (АГНКС), щоб переробляти природний газ, який подається із зовнішніх мереж, на компримований природний газ в якості моторного палива для двигунів внутрішнього згорання.

АГНКС – це комплекс складних послідовних технологічних процесів, що включають в себе первинне очищення, компримування, осушення, додаткове очищення природного газу та реалізацію його споживачу в якості моторного палива для двигунів внутрішнього згоряння.