Про підприємствоНовиниПереваги метануПластикові карткиКонтакти
 

Безпека використання метану

Категория: Більше про нас  ⇒  

Метан не представляє небезпеки для здоров’я людей і абсолютно безпечний в плані токсичності. До того ж він менш пожежонебезпечний в порівнянні з нафтопродуктами. Це пояснюється тим, що у нього більш висока температура займання. Так, метан самозаймається при температурі 595 градусів Цельсія. Ця температура в два рази вища за ту, при якій відбувається самозаймання рідкого палива. А щільність горіння, 5%, значно перевершує аналогічний параметр бензину і дизпалива — 1% і 0,5% відповідно. Метан має більш низькою щільністю, ніж повітря, тому при витоку він не застоюється біля поверхні і не накопичується в небезпечній концентрації, а просто піднімається вгору і розсіюється в повітрі.

Метан вибухобезпечний і не вимагає домішки речовин, які запобігають вибух. Його октанове число — 120, що значно вище, ніж аналогічний параметр бензину. Саме цей показник визначає, наскільки речовина володіє опірністю вибуху.

Одне з найбільш важливих переваг метану — його нешкідливість для екології. Метан, що згорає в камері двигуна, виділяє в атмосферу тільки воду і вуглекислий газ, які є неагресивними речовинами.