Про підприємствоНовиниПереваги метануПластикові карткиКонтакти
 

Газове обладнання для автомобілів (ГБО)

Категория: Більше про нас  ⇒  

Газове обладнання для автомобілів (ГБО) дозволяє їхати на метані, не використовуючи бензин. Але штатна система живлення не демонтується. Обидві системи (бензинова і метанова) існують автономно, незалежно одна від одної. Тобто машина може працювати як на метані, так і на бензині, що, до речі, вдвічі збільшує міжзаправочний пробіг.

Якщо Ви використовуєте свій автомобіль для поїздки на море раз в рік і пару раз в місяць для поїздок за продуктами на оптовий ринок або супермаркет, то встановлення ГБО на авто окупить себе не скоро. Якщо ж Ви працюєте в таксі або просто багато їздите (особливо між містами), то тут і думати нічого — витрати на установку ГБО виправдають.

З досвіду і по опису безлічі установок прийнято вважати, що нормальна витрата метану становить від 100 до 110 % витрат бензину, тобто якщо у вас витрата метану більша витрати бензину більш ніж на 10% — треба шукати причину такого явища. Іноді (на інноваційних системах) витрата метану дорівнює витраті бензину себе дуже швидко.

Досвід використання транспортних засобів з встановленим газобалонним обладнанням показує, що їзда на автомобілях, що працюють на метані, набагато безпечніша, ніж на бензиновому паливі. Підтверджують це твердження об’єктивні фізико-хімічні властивості метану, такі як температура і концентраційні межі самозаймання метану. Граничні нижні температурні і концентраційні показники запалення метану істотно вищі, ніж у класичного бензину і дизельного палива. Через те, що метан знаходиться в балоні під високим тиском, виключається можливість попадання повітря, достатнього для запалення або вибухової реакції, в той же час, в баках з бензином або дизельним паливом весь час присутня суміш паливних парів з повітрям. Метанове обладнання має багаторазовий запас міцності і встановлюється в найменш вразливі і небезпечні місця транспортного засобу.

А заправити свій автомобіль метаном ви завжди можете на розгалуженій по всій Україні мережі АГНКС ДП «УКРАВТОГАЗ»