Про підприємствоНовиниПереваги метануПластикові карткиКонтакти
 

Кодекс корпоративної етики ДП УКРАВТОГАЗ

Категория: Більше про нас  ⇒  

Кодекс корпоративної етики ДП УКРАВТОГАЗ Наказ №98

Зміни до Наказу щодо «Кодексу корпоративної етики ДП «УКРАВТОГАЗ»

«Кодекс корпоративної етики ДП «УКРАВТОГАЗ» (далі – Підприємство) ґрунтується на високих етичних стандартах ділової практики і покликаний дати кожному працівникові уявлення про місію цінності та принципи діяльності Підприємства, встановити стандарти етичної поведінки, взаємовідносини усередині колективу, відношення з контрагентами, діловими партнерами, державними органами, громадськістю і конкурентами; служити інструментом для запобігання можливим порушенням і конфліктним ситуаціям, а також для розвитку корпоративної культури Підприємства.

Кодексом корпоративної етики Підприємство підтверджує свій намір наслідувати високі етичні стандарти ділової практики, розглядає положення і вимоги Кодексу як єдині для всіх і зобов’язується їх поважати, виконувати і враховувати у своїй повсякденній діяльності.

Положення Кодексу є обов’язковими для виконання усіма працівниками Підприємства та посадовими особами. Положення Кодексу також поширюються на ділових партнерів, консультантів, контрагентів тощо в тих випадках, коли вони здійснюють представництво інтересів Підприємства або діють від його імені.

Повідомити про порушення працівниками Підприємства

Кодексу корпоративної етики можна за номером телефону 0(800)21-20-91 «Лінії довіри»

На сайті: https://dovira.naftogaz.com/

e-mail: dovira@naftogaz.com