Про підприємствоНовиниПереваги метануПластикові карткиКонтакти
 

Переваги співпраці з Дочірнім Підприємством «УКРАВТОГАЗ» НАК «Нафтогаз України» Частина 1

Категория: Більше про нас  ⇒  

       Ринок моторних палив України носить динамічний характер, кожний сегмент даного ринку має свої переваги та недоліки. Незмінним залишається лише одне – екологічність та економічність природного газу як пального для двигунів автотранспортних засобів на порядок переважає інші види моторних палив.

Наше підприємство є активним учасником ринку моторних палив України та, являючись власником найбільшої по всій території України мережі Автомобільних ГазоНаповнювальних Компресорних Станцій (АГНКС) – 80 АГНКС з розміщенням по всіх обласних центрах України та інших населених пунктах – займає вагому долю в сегменті реалізації стисненого природного газу метану (СПГ).

Будучи першопрохідцями з надання послуг відпуску СПГ на території України (починаючи з середини 80-х років ХХ століття), наше підприємство постійно робило і продовжує робити ставку на виготовлення якісного продукту – СПГ – у відповідності до діючих норм та стандартів (ДСТУ ГОСТ 27577:2005 «Газ природний паливний компримований для двигунів внутрішнього згоряння. Технічні умови»). Вказані дії можливі лише за наявності обладнання для очищення та осушки природного газу від домішок та вологи, яким оснащені ВСІ АГНКС нашого підприємства. Жорсткий контроль за відповідністю виготовленої продукції діючим ДСТУ здійснюється власними пересувними хіміко-аналітичними лабораторіями з залученням фахівців профілюючих державних установ. Використання якісного пального значно скорочує витрати на паливо-мастильні матеріали, збільшує безремонтний ресурс двигуна, наслідком чого для власника автотранспортного засобу є зменшення експлуатаційних витрат.