Про підприємствоНовиниПереваги метануПластикові карткиКонтакти
 

Переваги співпраці з Дочірнім Підприємством «УКРАВТОГАЗ» НАК «Нафтогаз України» Частина 2

Категория: Більше про нас  ⇒  

Крокуючи в ногу з часом, підприємство в 2009 році впровадило в дію власну систему відпуску СПГ з використанням смарт-карток. Цілодобовий доступ до «Особистого кабінету» на сайті підприємства (http://ukravtogaz.com) дає можливість власнику смарт-карток підприємства (клієнту) отримувати повну інформацію щодо стану смарт-карток, стану власного рахунку, самостійно формувати необхідні звіти щодо обслуговування на АГНКС. Щомісячно, в перших числах (1-3 перших робочих дня), по факту відпуску СПГ за попередній місяць формується повний пакет документів та в найкоротший термін доставляється клієнту для подальшого погодження та підпису.

З метою ведення індивідуального підходу до співпраці з кожним клієнтом підприємства, починаючи з 2016 року було запроваджено систему знижок на відпущений СПГ. Розмір та обсяг знижки носять динамічний характер і щомісячно переглядаються в сторону взаємовигідної співпраці.
Для надання клієнтам всебічної підтримки та допомоги на підприємстві цілодобово працює виробничо-диспетчерська служба, високий кваліфікаційний рівень працівників якої завжди готовий надати допомогу у вирішенні різнобічних питань.

У разі зацікавленості з вашої сторони до співпраці з нашим підприємством в частині придбання в будь-якому регіоні України якісної продукції – СПГ – працівники відповідального за продаж СПГ департаменту підприємства завжди готові надати консультації з питань, пов’язаних з відпуском СПГ за допомогою смарт-карток на АГНГКС підприємства та умов отримання знижок.