Про підприємствоНовиниПереваги метануПластикові карткиКонтакти
 

Природний газ, що надходить до АГНКС відповідає вимогам ГОСТ 5542-87

Категория: Більше про нас  ⇒  

Природний газ, що надходить до АГНКС відповідає вимогам ГОСТ 5542-87 «Газы горючие природные для промышленного и коммунально-бытового назначения. Технические условия» для підтвердження якості газу постачальники щомісяця надають паспорти фізико-хімічних показників (ФХП) по кожному об’єкту за попередній місяць. Силами кваліфікованих працівників хіміко-аналітичної лабораторії ДП «УКРАВТОГАЗ» контролює фізико-хімічні показники якості природного газу на відповідність ДСТУ ГОСТ 27577:2005 «Газ природний паливний компримований для двигунів внутрішнього згорання». За допомогою хроматографа «Кристал-200М» працівники хіміко-аналітичної лабораторії проводять контроль компонентного складу природного газу, який включає визначення вмісту метану, азоту, двоокису вуглецю, кисню та інших компонентів, передбачених ДСТУ ГОСТ 27577:2005. Контроль показників вологості газу проводиться за допомогою вимірювача температури точки роси «ФОГ-3Г». Під час проведення хімічних аналізів природного газу також визначається його густина, нижча теплота згоряння та інші показники передбачені ДСТУ ГОСТ 27577:2005.
Паспорти про ФХП природного газу вивішуються в кутку вікна оператора АГНКС та є доступними для всіх споживачів. Також клієнти можуть отримати на вимогу копію паспорта про ФХП природного газу у персоналу АГНКС.
За останні роки з боку контролюючих органів та органів Держспоживстандарту, споживачів, організацій не було зауважень стосовно якості природного газу, який реалізується через мережу метанових заправок АГНКС ДП «УКРАВТОГАЗ».