Про підприємствоНовиниПереваги метануПластикові карткиКонтакти
 

Система реалізації СПГ та система безпеки по обслуговуванню пластикових карток, що діють на Дочірньому підприємстві «УКРАВТОГАЗ» частина 1

Категория: Більше про нас  ⇒  

1. Договори.

Тексти примірних договорів по обслуговуванню Клієнтів за допомогою пластикових карток затверджені наказом директора ДП «УКРАВТОГАЗ»

Після реєстрації договору на кожного Клієнта компанії ДП «УКРАВТОГАЗ» відкривається обліковий запис та грошовий рахунок, а також форматуються та видаються пластикові картки, які закріпляються за даним Клієнтом. На кожну пластикову картку встановлюється ліміт, що обмежує водія Клієнта в заправці надлишкового СПГ. Розмір ліміту встановлює безпосередньо Клієнт. Розрахунки по договору обслуговування пластикових карток ведуться виключно по безготівковому розрахунку.

2. Картки.

Кожна пластикова картка має свій унікальний графічний та електронний номер, інформація на картці захищена складним алгоритмом шифрування, інформація по картці знаходиться безпосередньо на чипі, все це унеможливлює клонування пластикових карток. По бажанню Клієнта кожна картка може бути захищена додатково ПІН-кодом.

При обслуговуванні пластикової картки на АГНКС, картковий термінал роздруковує дві копії чека обслуговування, один залишається на АГНКС , а другий надається Клієнту. Після проведення операції обслуговування персонал АГНКС ніяким чином не може змінити  транзакцію обслуговування. Крім того Клієнту надається фіскальний чек касового апарату. Данні чеків касового апарату та карткового терміналу повинні співпадати.

Персонал на АГНКС ніяким чином не має можливості сформувати транзакцію обслуговування пластикової карти без її фізичної присутності в картковому терміналі.

12.09.2007 р.