Про підприємствоНовиниПереваги метануПластикові карткиКонтакти
 

Система реалізації СПГ та система безпеки по обслуговуванню пластикових карток, що діють на Дочірньому підприємстві «УКРАВТОГАЗ» частина 2

Категория: Більше про нас  ⇒  

3.Передача даних від термінала до Операційного Центру ДП «УКРАВТОГАЗ».

Карткові термінали накопичують інформацію при обслуговуванні карток і передають її в Операційний Центр ДП «УКРАВТОГАЗ» при кожній інкасації. Інформація при передачі кодується особливим ключем, картковий термінал проходить обов`язкову сертифікацію в Операційному центрі, що унеможливлює підміну інформації  та карткового терміналу.

4.Обробка Операційним Центром ДП «УКРАВТОГАЗ» отриманої інформації.

Кожна отримана від карткових терміналів транзакція обслуговування при обробці в Операційному Центрі проходить перевірку та сертифікацію по багатьом параметрам, що унеможливлює підміну транзакцій під час обробки.

5.Безпека зберігання інформації.

З метою забезпечення надійного зберігання інформації в Операційному Центрі впроваджена система роздільної  роботи на кількох серверах з постійним копіюванням інформації. Основні робочі процеси Операційного Центру ДП «УКРАВТОГАЗ» розподілені по окремим серверам. Програмний комплекс Операційний Центр обмежений в межах окремої комп’ютерної мережі, яка не перетинається з загальною мережею підприємства ДП «УКРАВТОГАЗ».