Про підприємствоНовиниПереваги метануПластикові карткиКонтакти
 

Система реалізації СПГ та система безпеки по обслуговуванню пластикових карток, що діють на Дочірньому підприємстві «УКРАВТОГАЗ» частина 3

Категория: Більше про нас  ⇒  

6. Прозорість надання інформації .

Кожний Клієнт має можливість безкоштовно користуватись через сайт ДП «УКРАВТОГАЗ» Інтернет-сервісом «Особистий кабінет». Особистий кабінет цілодобово в режимі реального часу надає персональну повну інформацію Клієнту про поточний стан грошового рахунку, стан карток, та повну інформацію по заправкам Клієнта за любий період.

Особистий кабінет надає повну додаткову можливість Клієнту по контролю за своїми пластиковими картками, що забезпечує додаткову безпеку.

7. Надання знижок.

ДП «УКРАВТОГАЗ» надає своїм Клієнтам знижки по результатам їх обслуговування за місяць. Умови та розмір надання знижок регламентуються Положенням та Наказами по ДП «УКРАВТОГАЗ» про надання знижок. На офіційному сайті ДП «УКРАВТОГАЗ» у вільному доступі викладена інформація про умови та розміри надання знижок Клієнтам.

Знижки надаються виключно Операційним Центром на транзакції Клієнта по результатам його обслуговування за минулий звітний місяць. Безпосередньо на АГНКС, під час обслуговування, персонал АГНКС ніяким чином не має можливості надати Клієнту знижку по пластиковій карті.