Про підприємствоНовиниПереваги метануПластикові карткиКонтакти
 

Стиснений природний газ та автомобілі.

Категория: Більше про нас  ⇒  

Для автомобілістів перехід на метан- це великий шанс знизити витрати на заправку транспорту. Фахівці відзначають, що у метанових автомобілів немає ніякої втрати потужності, а обладнання окупається вже приблизно через півроку після установки,.

Крім економії безпосередньо при купівлі палива, яку можна здійснити на мережі АГНКС ДП «Укравтогаз»,  автомобілісти отримують і інші вигоди. Пропан, як відомо, є результатом переробки нафтопродуктів, що залишилися при виробництві бензину, і тривала експлуатація даного моторного палива призводить до утворення нагару у двигуні автомобіля. Головна ж перевага метану в тому, що це екологічне паливо. Його згоряння супроводжується значно меншою кількістю викидів в атмосферу. У містах, де досить давно використовується метан, екологічні показники на порядок вище.

Є ймовірність вибуху балона з газом? Фахівці відповідають однозначно: ні. Метан легше повітря, тобто при витоку він відразу піднімається вгору і ніде не накопичується на відміну від пропану або бензину. Використовувати природний газ в якості моторного палива вигідно і безпечно: на борту автомобіля газ знаходиться в балонах, зроблених із міцних і легких композитних матеріалів. Заводи-виробники тестують їх на різні впливи: падіння з висоти, екстремально високі температури, тому ні аварії, ні пожежі їм не страшні.

Майже всі автомобілі РВУ « Київавтогаз», РВУ «Львівавтогаз», РВУ Харківавтогаз», РВУ «Донецькавтогаз» ДП «УКРАВТОГАЗ» переобладнані на стиснений природний газ, що дає змогу економії значних коштів підприємства.