Про підприємствоНовиниПереваги метануПластикові карткиКонтакти
 

Використання стисненого природного газу в якості моторного палива для автомобілів є безпечним та екологічним видом моторного палива

Категория: Більше про нас  ⇒  

На сьогоднішній день Україна прагне стати членом Європейського союзу, а як відомо одним з найважливіших напрямків політики Європейських країн є охорона навколишнього середовища, що є невід’ємною частиною європейського інтеграційного процесу. Використання стисненого природного газу в якості моторного палива для автомобілів є безпечним та екологічним видом моторного палива, визнаного багатьма передовими країнами Європи та світу,  це практичний крок для поліпшення екологічної ситуації в Україні.

Природний газ є самим екологічним та чистим із всіх видів палива, на відміну від бензину та дизельного палива продукти згоряння метану є нетоксичними, при його згорянні в камері двигуна в атмосферу виділяються нешкідливі для організму людини вуглекислий газ та вода. Також головною відмінністю метану від інших палив є безпека. Балони для метану не мають зварних швів та виконанні з суцільної сталі або з композитних матеріалів (сучасний пластик та синтетичні волокна). Заводи-виробники тестують їх на різні впливи: випробування тиском, що перевищує їх робочі параметри, падіння з висоти, екстримально високі температури.

Противники метану часто оперують аргументом про те, що природний газ нібито найбільш вибухонебезпечний.

Це ствердження досить легко спростувати, оскільки для вибуху або займання необхідна суміш повітря і пального в певній пропорції. Метан легше повітря і не здатний утворити суміш в відкритому просторі — він просто випаровується. Завдяки цій властивості і високому порогу займання метан віднесений до найвищого — четвертого класу безпеки серед горючих речовин. Для порівняння, у бензину — третій клас, а у пропан-бутану — другий.