Про підприємствоНовиниПереваги метануПластикові карткиКонтакти
 

Як заощадити на паливі?

Категория: Більше про нас  ⇒  

Як заощадити на паливі? В умовах сучасної економічної ситуації в Україні це питання стає все більш актуальним. Як бути, якщо сьогодні ми спалюємо в бензобаці свого авто левову частку сімейного доходу? Відповідь на це питання лежить на поверхні – потрібно шукати більш дешевий варіант заправки. Природний газ метан цілком відповідає вимогам палива майбутнього.

Відразу варто обмовитися: метан – це не пропан-бутан, через який у середовищі автомобілістів з’явилися десятки міфів. Метанові автомобілі не вибухають і не втрачають потужності.

Метан можна назвати ідеальним моторним паливом. Його використання зменшує знос двигуна на 35-45%. В результаті двигун служить довше, а перевізник економить не тільки на паливі, але і на технічному обслуговуванні

Проаналізувати переваги та оцінити реальну вигоду від використання метану як газомоторного палива дуже легко. Якщо взяти за основу витрати палива на автомобілі, то один кубометр метану приблизно еквівалентний одному літру бензину. Однак витрата пропану вище, ніж у бензину і метану орієнтовно на третину. Отже, метан допоможе вам заощадити.