Про підприємствоНовиниПереваги метануПластикові карткиКонтакти
 

CNG – транспорт на City Trans Ukraine 2019

Категория: Новини підприємства  ⇒  

28-29 березня 2019 у м. Києві на території НСК «Олімпійський» відбулась третя міжнародна спеціалізована галузева виставка City Trans Ukraine 2019, присвячена розвитку громадського транспорту та міської інфраструктури України.

На особливу увагу заслуговує міський автобус великого класу з низьким рівнем підлоги МАЗ 203988, що працює на екологічному виді автомобільного пального – природному газі метані в стисненому вигляді (CNG).

МАЗ 203988 створений на базі міського автобуса МАЗ 203, який вже встиг зарекомендувати себе як надійний та комфортабельний засіб для пасажирських перевезень, та відповідає всім сучасним технічним, екологічним та естетичним вимогам.

Автобус МАЗ 203988 оптимально підходить для перевезення пасажирів на міських та приміських маршрутах. Він оснащений системою «кнілінг» (нахил кузова в сторону дверей), що робить більш зручною та швидкою посадку і висадку людей з обмеженими можливостями і малорухомих груп населення. Довжина автобуса становить 12 метрів, загальна пасажиромісткість – 90 осіб, 26 місць для сидіння.

МАЗ 203988 оснащений двигуном, що працює на стисненому природному газі (CNG) Mercedes-Benz екологічного стандарту Євро-6, автоматичною шестиступінчастою коробкою передач ZF і надійними газовими балонами загальним об’ємом 1284 літри. На автобусі застосована мультиплексна система управління електрообладнанням, системи активної безпеки EBS (електронна система гальмування) і ELC (електронно – пневматична підвіска).

Запас ходу автобуса становить не менше 450 км в залежності від умов експлуатації. У салоні автобуса – новий інтер’єр, який створювався з урахуванням підвищених вимог до безпеки і комфорту пасажирів:

— всі виступи і кромки жорстких конструкцій мають заокруглення і обрамлені широкими алюмінієвими профілями;

— застосовані нові кріплення поручнів до сидінь;

— стельові панелі модифіковані таким чином, щоб забезпечити рівномірний розподіл повітря; приємне для очей світлодіодне освітлення;

— з’явилися поліпшені підлогове покриття і обшивка боковин.

За інформацією представників ТД «МАЗ Україна» вартість автобусу становить близько 200 тис. євро.