Про підприємствоНовиниПереваги метануПластикові карткиКонтакти
 

Укравтогаз запускає програму компенсації витрат на придбання CNG транспорту

Категория: Новини підприємства  ⇒  

Мережа заправних CNG станцій «Укравтогаз» запускає програму CNG FORWARD для компенсації* витрат на придбання нового та вживаного транспорту на метані (CNG) за рахунок надання фіксованих знижок на CNG пальне. Максимальний термін тривалості програми становить 10 років, протягом яких власник транспорту може повернути більше половини вартості автомобіля.

Щоб створити для українських перевізників та підприємств додатковий стимул до оновлення власних автопарків та зменшити фінансове навантаження на бізнес клієнта, компанія Укравтогаз розробила програму компенсації витрат на придбання нового та вживаного транспорту на екологічному CNG.

Для кого підійде програма CNG FORWARD?

Для юридичних осіб, власників автопарків, перевізників, підприємств та компаній, які прагнуть оновити власний автопарк на більш сучасний, екологічний та економічний транспорт.

Як стати учасником програми CNG FORWARD?

Програма доступна для юридичних осіб, які придбали новий або вживаний транспортний засіб зі встановленим ГБО від заводу-виробника або вирішили переобладнати новий автомобіль з можливістю використання метану в якості моторного пального. Однією з головних умов є наявність першої реєстрації автомобіля на території України.

Власники транспорту повинні укласти договір з ДП «Укравтогаз» на придбання CNG пального не пізніше 30 днів з моменту першої реєстрації автомобіля в Україні (або реєстрації ГБО). Для кожної категорії учасникам програми пропонується два способи оплати на вибір, від якої залежить подальший розмір знижки: передоплата або відтермінування.

Власники транспортних засобів, які виконали усі умови програми, отримають спеціальні пластикові картки та довгострокову фіксовану знижку на CNG пальне. У перших числах кожного наступного місяця учасники програми отримуватимуть компенсацію коштів на власний рахунок у розмірі знижки за використане пальне протягом місяця.

Яка вигода участі в програмі CNG FORWARD?

Отримуючи компенсацію, розмір якої залежить від кількісті спожитого пального, власники транспортних засобів за певний період часу зможуть накопичити суттєву суму коштів від повної вартості автомобіля. Так, наприклад, залежно від категорії транспортного засобу, за 5 років участі в програмі власник нового автомобіля зможе повернути до 25% його вартості, а власник вживаного – більше 90%.

Детальні умови та положення програми CNG FORWARD: http://www.goo.su/2rZ3

За додатковою інформацією звертайтеся:

Владислав Трубін
+380 93 090 24 76
v.trubin@naftadiv.com

*- компенсація означає надання знижки на стиснений природний газ у мережі АГНКС ДП «УКРАВТОГАЗ» відповідно до умов положення про порядок надання знижки за програмою CNG FORWARD, затвердженого наказом ДП «УКРАВТОГАЗ» від 18.09.2020 №414.