Про підприємствоНовиниПереваги метануПластикові карткиКонтакти
 

ДП «УКРАВТОГАЗ» виходить на роздрібний ринок ЗВГ

Категория: Новини підприємства  ⇒  

 Дочірнє підприємство «Укравтогаз» планує до весни 2018р. встановити 10 LPG-модулів на діючих автогазонаповнювальних компресорних станціях (АГНКС). Про це enkorr повідомив директор підприємства Вадим Свірін.

«Вирішено паралельно з метаном почати реалізацію і пропан-бутану. Розпочато проект по 10 станціях, сподіваюся до початку весни LPG-модулі будуть введені в експлуатацію », — зазначив глава компанії.

Для вибору підрядників компанія оголосила 10 тендерів в системі ProZorro на установку наземних модулів на АГНКС у Львівській, Чернівецькій, Волинській, Рівненській, Івано-Франківській, Тернопільській, Київській, Полтавській та Житомирській областях.

Вартість робіт по установці одного модуля попередньо оцінюється в 1,4 млн грн. Ціна включає в себе розробку проектної документації, придбання обладнання та будівельно-монтажні роботи.

Інвестиційний план по розширенню діяльності ДП «УКРАВТОГАЗ»  узгоджений НАК «Нафтогаз України». Переобладнання 10 АГНКС — це перші етап його реалізації.

Як повідомляв   enkorr, в довгостроковій стратегії НАК «Нафтогаз України» планується реорганізація мережі продажу компримованого природного газу ДП «Укравтогаз» з подальшої її інтеграцією в роздрібну мережу  продажу нафтопродуктів.

Довідка   enkorr

ДП «УКРАВТОГАЗ» володіє 90 автомобільними газонаповнювальними компресорними станціями (дев’ять з них — на тимчасово непідконтрольних владі України територіях). Компанія займає чверть ринку з продажу стисненого природного газу в Україні. За 9 місяців 2017 р даними Держстату, в мережі АГНКС ДП «УКРАВТОГАЗ» було реалізовано 7,3 тис. т компримованого природного газу, що на 28% нижче за аналогічний період минулого року.

За матеріалами: http://enkorr.com.ua/a/news/Ukravtogaz_vihodit_na_roznichniy_rinok_SUG/230192