- «УКРАВТОГАЗ» — дочірнє підприємство Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» - http://ukravtogaz.com -

Безкоштовна участь у закупівлях

Автор ukravtogaz дата: 19.05.2020 @ 14:09 в Новини підприємства | Комментарии отключены

Назустріч постачальнику

З метою досягнення максимальної економії та ефективності при проведенні закупівель Дочірнє підприємство «УКРАВТОГАЗ», що входить в дивізіон «НАФТА» Групи Нафтогаз, в продовження заходів спрямованих на підвищення економічної ефективності роботи Підприємства, а також враховуючи погіршення фінансового стану представників малого та середнього бізнесу в умовах пандемії COVID-19, робить важливий крок назустріч постачальникам.

З 18.05.2020 участь в закупівлях ДП «УКРАВТОГАЗ», на комерційній платформі Zakupki.prom.ua для учасників повністю безкоштовна. При цьому, з метою підвищення відкритості та прозорості, Підприємство публікуватиме звіти про укладені договори за результатами комерційних закупівель на PROZORRO.

Запрошуємо всіх постачальників на нашу сторінку комерційних закупівель за посиланням наведеним нижче оцінити новий сервіс ДП «УКРТАВТОГАЗ», активно брати участь в оголошених закупівлях та нагадуємо про високу ділову репутацію Підприємства в частині 100% своєчасних розрахунків згідно умов укладених договорів, навіть в умовах обумовлених пандемією COVID-19.

https://goo.su/17ZK [1]

З нами завжди вигідно!

[2]


Статья распечатана с «УКРАВТОГАЗ» — дочірнє підприємство Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»: http://ukravtogaz.com

URL статьи: http://ukravtogaz.com/news/free_participation.html

URL-ы в этой записи:

[1] https://goo.su/17ZK: https://goo.su/17ZK

[2] Изображение: http://ukravtogaz.com/downloads/2020/05/2312.jpg

2010-2012 УКРАВТОГАЗ ©