Про підприємствоНовиниПереваги метануПластикові карткиКонтакти
 

Мережа Укравтогаз зменшила реалізацію CNG у червні на 9,8% через зростання цін на ринку

Категория: Новини підприємства  ⇒  

У червні 2021 року ДП «Укравтогаз» НАК «Нафтогаз України» реалізувало 2,7 млн куб. м стисненого природного газу (CNG), що на 300 тис. куб. м або 9,8% менше за аналогічний період минулого року.

Водночас за підсумками першого півріччя 2021 року, Укравтогаз збільшив продажі CNG на 596,5 тис. куб. м або 3,8% – до 16,3 млн куб. м.

Ключова причина негативної динаміки продажу, яка спостерігалася в червні – зростання цін на природний газ на європейському та українському ринках.

«Через збільшення закупівельної вартості природного газу на європейських біржах, другий місяць поспіль ми спостерігаємо зростання вартості CNG на усіх АГНКС України. У зв’язку з цим ми намагаємося запроваджувати додаткові знижки для безготівкових та готівкових клієнтів нашої компанії та використати ці знижки як інструмент для залучення нових  клієнтів та збільшення обсягів продажу CNG. Сподіваємося, що додаткова економія пом’якшить загальний вплив збільшення витрат на пальне та продемонструє готовність Укравтогазу бути клієнтоорієнтованим паливним партнером», – зазначив заступник директора з продажів ДП «Укравтогаз» Сергій Волошинов.