Про підприємствоНовиниПереваги метануПластикові карткиКонтакти
 

Обшуки на АГНКС у зв’язку з розслідуванням розкрадання CNG пального

Категория: Новини підприємства  ⇒  

Як ми знаємо, одне з основоположних правил цього світу «не кради» не носить рекомендаційного характеру, а є обов’язковим до виконання. На жаль, розуміти це хочуть не всі.

Правоохоронці проводять досудове розслідування проти екскерівника «Донецькавтогаз» за розкрадання та привласнення CNG пального.

11 серпня 2020 року правоохоронні органи провели низку обшуків на АГНКС ДП «Укравтогаз». Обшуки відбулись у Слов’янську, Краматорську, Дружківці, Костянтинівці та Сєвєродонецьку на підставі ухвали Краматорського міського суду Донецької області в рамках кримінального провадження щодо розкрадання і привласнення природного газу організованого колишнім керівником РВУ «Донецькавтогаз» (ч. 5 ст. 191 КК України).

Зараз у цій справі триває досудове розслідування.

З початку 2019 року Укравтогаз неодноразово звертався до правоохоронних органів із фактами розкрадання та привласнення працівниками майна Підприємства, шляхом зловживання службовим становищем.

Служба безпеки підприємства спільно з виробничими службами регулярно вживає всіх необхідних заходів для попередження та виявлення протиправних дій щодо підприємства, зокрема, проводить службові розслідування і працює над вдосконаленням системи контролю та безпеки компанії.

ДП «Укравтогаз» тісно співпрацює із правоохоронними органами для встановлення і притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які вчиняють незаконні дії щодо підприємства. Загалом, на даний момент, за ініціативою Підприємства правоохоронними органами порушено та розслідується дев’ять кримінальних проваджень.