- «УКРАВТОГАЗ» — дочірнє підприємство Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» - http://ukravtogaz.com -

ОНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ДП «УКРАВТОГАЗ»: ПЕРШІ ДОСЯГНЕННЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ

Автор ukravtogaz дата: 22.03.2019 @ 15:08 в Новини підприємства | Комментарии отключены

[1]

Дочірнє підприємство «УКРАВТОГАЗ» НАК «Нафтогаз України» за результатами діяльності у лютому 2019 року наростило обсяги продажів стисненого природного газу у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 14%. У березні прогнозне зростання реалізованих обсягів сягне близько 20%.

Як свідчить щоденна динаміка роботи підприємства у січні-лютому, вперше за останні 12 років приріст річної реалізації   продукції компанії становитиме 20-30%. Окрім цього, за два місяці 2019 року ДП «УКРАВТОГАЗ» вдалося вдвічі зменшити дефіцит обігових коштів.

Все це стало можливим завдяки запровадженню нових принципів роботи системи управління компанією, а саме:

* встановленню контролю за точністю та якістю заправки автомобілів в мережі заправних станцій підприємства;

* встановленню контролю за дотриманням вимог законодавства під час розрахунків з покупцями, відпуску газу через паливно-роздавальні колонки та відбору газу із системи трубопроводів;

* започаткуванню системної роботи по залученню нових клієнтів до користування мережею заправних станцій ДП «УКРАВТОГАЗ».

Закріплення досягнутих результатів та продовження реформування організаційної структури ДП «УКРАВТОГАЗ»  дозволить підвищити ефективність роботи підприємства та збільшити його прибуток. Це сприятиме збереженню галузі, розвитку використання метану як найбільш екологічного та економічно вигідного моторного палива, українського виробництва, а також збільшенню податкових надходжень до державного бюджету.

Дочірнє підприємство «УКРАВТОГАЗ» НАК «Нафтогаз України» розпочало реформу організаційної системи управління на початку року. Зміна організаційної структури підприємства зокрема направлена на підвищення обсягів реалізації продукції, оптимізацію витрат на виробництво стисненого природного газу та унеможливлення незаконних дій під час його реалізації через мережу заправних станцій компанії.


Статья распечатана с «УКРАВТОГАЗ» — дочірнє підприємство Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»: http://ukravtogaz.com

URL статьи: http://ukravtogaz.com/news/onovlennya-sistemi-upravlinnya-dp-ukravtogaz-pershi-dosyagnennya-ta-rezultati.html

URL-ы в этой записи:

[1] Изображение: http://ukravtogaz.com/downloads/2019/03/Динаміка-Реалізації-Метану-у-УАГ.jpg

2010-2012 УКРАВТОГАЗ ©