- «УКРАВТОГАЗ» — дочірнє підприємство Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» - http://ukravtogaz.com -

Переваги та перспективи CNG пального в Україні

Автор ukravtogaz дата: 07.09.2020 @ 17:06 в Новини підприємства | Комментарии отключены

CNG – альтернативний вид автомобільного пального, який з кожним роком набирає все більшої популярності у світі. Для України ж використання CNG не є новинкою. Ми давно знаємо про екологічність та економічність цього виду пального, та не варто забувати і про те, що CNG — це також запорука власної енергонезалежності.

А тепер більш детально.

1. Завдяки низькій вартості природного газу, використання CNG транспорту дозволяє зекономити перевізникам та власникам автомобілів на метані до 40% витрат на пальне. Для України, яка купує понад 70% пального за кордоном, зокрема в Росії і видобуває при цьому достатню кількість власного природного газу, використання CNG є особливо вигідним.

2. У великих містах автомобілі та громадський транспорт продукують до 90% усіх шкідливих викидів у повітря. Саме тому використання CNG пального, у відпрацьованих газах якого міститься у 2-3 рази менше вуглекислого газу та відсутні токсичні елементи, є запорукою збереження екології.

3. Окрім цього, саме CNG є найбільш безпечним видом пального у порівнянні з дизелем, бензином чи пропан-бутаном.

Більше про перспективи та переваги CNG пального — у сюжеті Факти на ICTV [1]


Статья распечатана с «УКРАВТОГАЗ» — дочірнє підприємство Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»: http://ukravtogaz.com

URL статьи: http://ukravtogaz.com/news/perevagi-ta-perspektivi-cng-palnogo-v-ukra%d1%97ni.html

URL-ы в этой записи:

[1] Більше про перспективи та переваги CNG пального — у сюжеті Факти на ICTV: http://ukravtogaz.com/downloads/2020/09/Природный-газ-вместо-бензина-альтернатива-традиционному-топливу.mp4

2010-2012 УКРАВТОГАЗ ©