Про підприємствоНовиниПереваги метануПластикові карткиКонтакти
 

ПІДСУМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ДП «УКРАВТОГАЗ» У 2019 РОЦІ

Категория: Новини підприємства  ⇒  


Дочірнє підприємство «Укравтогаз» НАК «Нафтогаз України», яке входить до складу дивізіону «Нафта», опублікувало найбільші досягнення підприємства за минулий рік.

 

З початку 2019 року компанія оновила систему управління та змінила організаційну структуру. Завдяки цій реформі підприємству вдалось підвищити ефективність роботи та збільшити прибуток.

 

▫ЗБІЛЬШЕННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ

У 2019 році реалізація стисненого природного газу (метану) зросла на 4% у порівнянні з показниками 2018 року. Ввостаннє приріст продажів моторного пального, в мережі заправних станцій, був у 2007 р. (+0,1%).

 

▫ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ

Впродовж минулого року «Укравтогаз» оновив програмне забезпечення для відпуску газу та впровадив систему контролю шляхом встановлення на автомобільних газонаповнювальних компресорних станціях (АГНКС) сучасних апаратно-програмних комплексів.

 

▫ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ SAP

У минулому році «Укравтогаз» впровадив облікову системуSAP, яка дала змогу підприємству налагодити більш оперативну та ефективну роботу.

 

▫ЗБІЛЬШЕННЯ ДОХОДУ

За підсумками минулого року «Укравтогаз» збільшив об’єм продажів та маржинальний дохід і як наслідок валовий прибуток з 4,998 млн грн до 74,225 млн грн та чистий прибуток на 50,99 млн грн.

 

Фінансовий результат компанії без впливу таких факторів як: штрафи і пені за несвоєчасну сплату за газ у минулих періодах та судовий збір в розмірі 52,68  млн грн, був би збитковим на рівні 57,57 млн грн, що значно краще (на 50,99 млн грн) за фінансовий результат діяльності компанії у 2018 році і навіть кращий за плановий показник на 29,69 млн грн.

 

▫ОПЛАТА ПРАЦІ

У 2019 році «Укравтогаз» запровадив грейдингову систему оплати праці та збільшив середньомісячну заробітну плату співробітників на 31,6%.

 

▫СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

У 2019 році «Укравтогаз» зменшив витрати електроенергії на виробництво 1 м3 стисненого природного газу на 11% у порівнянні з показниками 2017 та 2018 рр.

 

▫НОВА СТРАТЕГІЯ ЗАКУПІВЕЛЬ

У 2019 році «Укравтогаз» впровадив нову стратегію закупівлі природного газу через Українську енергетичну біржу та комерційні майданчики, що дозволило отримати найнижчу ціну на ринку.

 

Відтак доля витрат на закупівлю природного газу в собівартості зменшилась на 6,1% у порівнянні з 2018 р., а виробничі витрати — на 24,4%. Це дало можливість встановити конкурентну, ринкову роздрібну ціну в мережі заправних станцій.

 

За рахунокбільшефективноїсистемизакупівельвитрати по підприємству скоротились на 26%.

 

▫ВІДНОВЛЕННЯ РОБОТИ АГНКС

У минулому році «Укравтогаз» відновив роботу чотирьох зупинених заправних станцій: дві — у Запоріжжі та по одній — у Вінниці та Кам‘янському (Дніпропетровська обл.).

 

▫ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ

У 2019 році «Укравтогаз» вперше за всю історію підприємства запровадив систему лояльності для своїх клієнтів, започаткував системну роботу із ними та створив ефективний відділ продажів.

 

Звітність за посиланням:

http://ukravtogaz.com/more/zvit-pro-finansovij-stan-ta-upravlinnya-dp-ukravtogaz-za-2019r.html