Про підприємствоНовиниПереваги метануПластикові карткиКонтакти
 

Підвищення ціни на газ

Категория: Новини підприємства  ⇒  

Дочірнє підприємство “УКРАВТОГАЗ” НАК “Нафтогаз України” повідомляє, що з 10-00 години 01 червня 2015 року ціну на стиснений природний газ у мережі АГНКС ДП «УКРАВТОГАЗ» встановлено на рівні 13,62 грн. з ПДВ.

Маємо зауважити, що однією зі складових відпускної ціни стисненого природного газу є вхідна ціна природного газу від постачальників, яка регулюється Постановами НКРЕКП (Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг). Різке зростання курсу національної валюти стало ключовим фактором суттєвого зростання цін на природний газ у другій половині 2014 року і спричинило зростання, відповідно, відпускних цін на стиснений природний газ. Останніми двома Постановами НКРЕКП (№1339 від 30.04.2015 р. та №1628 від 28.05.2015р.),що стосуються встановлення граничного рівня ціни на природний газ для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання, рівень цін на природний газ було дещо зменшено, що дозволило ДП «УКРАВТОГАЗ», яке піклується про своїх клієнтів, зменшити відповідним чином відпускні ціни на стиснений природний газ.

В планах ДП «УКРАВТОГАЗ», одним з основних пріоритетів якого є забезпечення максимально ефективної і комфортної роботи для клієнтів співпраці, у тому числі – створення гнучких систем договірних відносин, і зокрема – гнучкої цінової політики.