- «УКРАВТОГАЗ» — дочірнє підприємство Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» - http://ukravtogaz.com -

Розвиток використання CNG/LNG транспорту в Україні та Польщі

Автор ukravtogaz дата: 17.12.2021 @ 00:02 в Новини підприємства | Комментарии отключены

Цього тижня ДП «Укравтогаз» взяло участь в онлайн-обговоренні на тему розвитку CNG/LNG палива, біометану та розвитку відповідної інфраструктури для транспорту в Україні та Польщі

З польської сторони в онлайн-зустрічі взяли участь представники Міністерства клімату та навколишнього середовища Польщі, представники муніципальних автопарків міста Тихи та Жешува, представники найбільшої газової компанії Польщі PGNiG та асоціації автомобільної промисловості Польщі.

Учасники зустрічі поділилися досвідом розвитку інфраструктури та популяризації транспорту на CNG/LNG в сусідній Польщі, обговорили як державне стимулювання та створення правильних законодавчих умов впливають на розвиток альтернативних видів палива, як польські мережі АГНКС переживають подорожчання газу на європейському ринку та як втілювалися головні CNG/LNG проекти Польщі.

Окрім цього, представники польської сторони схвально підтримали ідею створення першого пілотного LNG проекту в Україні та пообіцяли інформаційну підтримку у цьому напрямку.

Зі свого боку директор ДП «Укравтогаз» Олександр Ватажишин розповів про значний потенціал України для розвитку CNG/LNG інфраструктури, адже сьогодні Україна володіє розгалуженою мережею автомобільних газонаповнювальних станцій, має вигідне розташування з погляду логістичних перевезень та потребує активних дій для збереження екології країни і зменшення енергозалежності від імпортних нафтопродуктів.

[1]


Статья распечатана с «УКРАВТОГАЗ» — дочірнє підприємство Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»: http://ukravtogaz.com

URL статьи: http://ukravtogaz.com/news/rozvitok-vikoristannya-cnglng-transportu-v-ukra%d1%97ni-ta-polshhi.html

URL-ы в этой записи:

[1] Изображение: http://ukravtogaz.com/downloads/2021/12/фото-копия.jpg

2010-2012 УКРАВТОГАЗ ©