Про підприємствоНовиниПереваги метануПластикові карткиКонтакти
 

СЛУЖБОВЕ РОЗСЛІДУВАННЯ В УКРАВТОГАЗІ: ВИЯВЛЕНО ГРУПУ ПОСАДОВЦІВ, ЩО ПРИВЛАСНИЛИ ПОНАД 775 ТИС. ГРИВЕНЬ.

Категория: Новини підприємства  ⇒  

ДП «Укравтогаз» НАК «Нафтогаз України» під час службового розслідування в рамках запобігання та усунення загроз неправомірних дій, направлених проти компанії, виявило розкрадання грошових коштів підприємства на суму понад 775 тис. гривень.

В ході службового розслідування підприємство встановило, що співробітники регіонального виробничого управління «Харківавтогаз» з 2014 року уклали завідомо неправдиві документи на працевлаштування шістьох осіб, що призвело до розтрати грошових коштів компанії на суму понад 775 тис. гривень.

За результатами розгляду матеріалів розслідування із заявою керівництва «Укравтогазу», правоохоронні органи Харківської області відкрили кримінальне провадження та розпочали досудове розслідування за ст. 191 ч. 5 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем із заподіянням шкоди в особливо великих розмірах).

Нагадаємо, Укравтогаз увійшов до складу дивізіону «Нафта» НАК «Нафтогаз України» на початку 2019 року. Основним видом його діяльності є реалізація стисненого природного газу через мережу з 90 автомобільних газонаповнювальних компресорних станцій по Україні загальною потужністю 687,5 млн. куб. м.