Про підприємствоНовиниПереваги метануПластикові карткиКонтакти
 

Укравтогаз преміював співробітників, що запобігли крадіжці майна компанії.

Категория: Новини підприємства  ⇒  

     Укравтогаз преміював співробітників, що запобігли крадіжці майна компанії

5 червня працівник АГНКС «Львів-3», виконуючи посадові обов’язки відповідно до чинних організаційно-розпорядчих документів ДП «Укравтогаз» НАК «Нафтогаз України» під час обходу території станції зауважив, що на віконному отворі приміщення колишньої  операторської АГЗС, що розташована на АГНКС «Львів-3», відхилена плита ДСП, якою забито вікно.

Разом зі своїм колегою він провів спостереження за цим приміщенням, не порушуючи при цьому вимог щодо власного робочого місця.

О 21.44 год працівник АГНКС «Львів-3» повідомив начальника станції про те, що у приміщення колишньої АГЗС через вікно проникла невідома особа. Після цього співробітник станції отримав  розпорядження про виклик через тривожну кнопку наряду поліції охорони.

Працівники станції діяли відповідно до вимог «Інструкції з організації внутрішньо об’єктового та перепускного режиму на АГНКС Підприємства», затвердженої наказом ДП «Укравтогаз» № 360 від 17.05.2019 року.

Після прибуття на виклик, поліцейські затримали чоловіка, який намагався скоїти крадіжку майна підприємства.

6 червня 2019 року в Єдиному реєстрі досудових розслідувань Пустомитівського відділу поліції ГУ НП у Львівській області правоохоронні органи зареєстрували кримінальне провадження за ст.15 ч.2, ст.185 ч.3 КК України (замах на крадіжку майна) та розпочали досудове розслідування.

За оперативне реагування на нестандартну ситуацію, що відбулась на станції АГНКС «Львів-3», добросовісне виконання своїх обов’язків, запобігання крадіжки майна та  відповідно до діючого колективного договору ДП «Укравтогаз» НАК «Нафтогаз України» директор підприємства преміював двох співробітників компанії.