Про підприємствоНовиниПереваги метануПластикові карткиКонтакти
 

УКРАВТОГАЗ РОЗПОЧИНАЄ ОНОВЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ

Категория: Новини підприємства  ⇒  

         Дочірнє підприємство «Укравтогаз» НАК «Нафтогаз України», яке відповідно до нової моделі управління Групи «Нафтогаз» увійшло до складу дивізіону «Нафта», розпочинає реформу організаційної системи управління, націлену на підвищення ефективності роботи підприємства та збільшення його прибутку.
         Нагальна потреба реформування системи управління компанією пояснюється суттєвим зниженням обсягів реалізації продукції, великими витратами на виробництво стисненого природного газу та наявністю значних поточних заборгованостей перед постачальниками за минулі роки.
         Така ситуація вимагає негайного застосування антикризових заходів — впровадження сучасних, зокрема автоматизованих систем контролю за продажем стисненого природного газу, споживанням електроенергії та інших ресурсів на виробництво. Це дозволить звести показник корупції всередині підприємства до нульової позначки та унеможливить незаконні дії під час реалізації газу та ін. в подальшому.
         Ще одним принципом нового керівництва компанії є збільшення кількості екологічного транспорту на природному газі в містах країни, розширення мережі заправних станцій, а також підвищення рівня сервісу та впровадження програм лояльності для клієнтів.
         Окрім цього, ДП «Укравтогаз» в рамках створення нафтового дивізіону розпочне поетапний перехід до вертикально-інтегрованої структури управління, що серед іншого передбачає організацію єдиного центру управління та перегляд системи оплати праці з приведенням заробітних плат працівників до ринкового рівня та впровадженням системи стимулювання співробітників компанії залежно від результатів їх діяльності.
         Також реформа системи управління сприятиме якісній розробці стратегічного плану модернізації та реконструкції автомобільних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС).
         Довідково. Олександр Ватажишин, призначений НАК «Нафтогаз України» керівником ДП «Укравтогаз» 29 грудня 2018 року, має досвід роботи у сфері газомоторних палив на транспорті. Працював гендиректором холдингу «Укргаз», який управляє мережею з 13 АГНКС та очолював Асоціацію природного газу для транспортних засобів України (NGV Ukraine).
         Дочірнє підприємство «Укравтогаз» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» створено згідно з рішенням правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України». Основним видом діяльності ДП «Укравтогаз» є експлуатація більш, ніж 80 автомобільних газонаповнювальних компресорних станцій. На сьогоднішній день підприємство входить до складу нафтового дивізіону, створеного правлінням НАК «Нафтогаз України» відповідно до нової моделі управління бізнесом Групи «Нафтогаз».