Про підприємствоНовиниПереваги метануПластикові карткиКонтакти
 

УКРАВТОГАЗ УСПІШНО ДЕБЮТУВАВ НА УКРАЇНСЬКІЙ ЕНЕРГЕТИЧНІЙ БІРЖІ

Категория: Новини підприємства  ⇒  

Дочірнє підприємство «Укравтогаз» НАК «Нафтогаз України» приєдналося до участі у торгах на майданчику «Української енергетичної біржі». Перша торгова сесія за участю підприємства відбулась 23 травня 2019 року.

З 7,22 млн куб. м природного газу, представлених на біржових торгах, 3,25 млн придбав Укравтогаз.

Підприємство закупило весь заявлений обсяг ресурсу червня 2019 року за середньозваженою ціною 6640 грн. за тис. куб. м.

Укравтогаз закупив ресурс на відкритих торгах на умовах подекадної оплати, за ціною, на 323,6 грн/тис. куб. м нижчою від ціни ресурсу червня за передплатою, встановленою НАК «Нафтогаз України.

«Ми вітаємо Укравтогаз з дебютом на Українській енергетичній біржі. Пропозиція підприємства щодо закупівлі природного газу користувалась підвищеним попитом і була повністю задоволена. Висловлюємо сподівання на подальшу співпрацю з Укравтогазом щодо організації торгівлі природним газом», — прокоментував результати торгової сесії Генеральний директор Української енергетичної біржі Олександр Коваленко.

Нагадаємо, Укравтогаз увійшов до складу дивізіону «Нафта» НАК «Нафтогаз України» на початку 2019 року. Основним видом його діяльності є реалізація стисненого природного газу через мережу з 90 автомобільних газонаповнювальних компресорних станцій по Україні загальною потужністю 687,5 млн. куб. м.