Про підприємствоНовиниПереваги метануПластикові карткиКонтакти
 

УКРАВТОГАЗ ВИКРИВ СХЕМУ РОЗКРАДАННЯ МЕТАНУ НА ДОНЕЧЧИНІ

Категория: Новини підприємства  ⇒  

Працівниками підрозділів безпеки ДП «УКРАВТОГАЗ» під час планової перевірки АГНКС виявлено несанкціоноване під’єднання до газопроводу високого тиску з метою розкрадання стисненого природного газу на території АГНКС м. Костянтинівка (Донецька область).

 

Шляхом врізки до газопроводу високого тиску наповнювач балонів на АГНКС м. Костянтинівка здійснив заправку автотранспортного засобу необлікованим стисненим природним газом, в ході якої працівники підрозділів безпеки  ДП «УКРАВТОГАЗ» викрили його.

 

За даним фактом правоохоронцями внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 185 (крадіжка) КК України.

 

Це не перша крадіжка метану, скоєна на АГНКС м. Костянтинівка. Раніше, у жовтні 2019 року, на АГНКС м. Костянтинівка ДП «УКРАВТОГАЗ» працівниками безпеки ДП «УКРАВТОГАЗ» виявлено розкрадання стисненого природного газу скоєну машиністами компресорних установок АГНКС м. Костянтинівка. По даному факту проводиться розслідування за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена за попередньою змовою групою осіб) та за ч. 1 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою).

 

На жаль, працівники станції не зробили належних висновків та вчинили нове кримінальне правопорушення, за яким правоохоронні органи проводять досудове розслідування.