Про підприємствоНовиниПереваги метануПластикові карткиКонтакти
 

Система лояльності

Система безготівкових розрахунків за допомогою пластикових карток Дочірнього підприємства «УКРАВТОГАЗ» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

ДП «УКРАВТОГАЗ» має власну систему відпуску стисненого природного газу як моторного палива по пластиковим карткам.

Наше підприємство співпрацює з групою компаній, які є лідерами із впровадження смарт-технологій в Росії та країнах СНД, а також постачальником обладнання та програмного забезпечення. Для якісного обслуговування Клієнтів ми використовуємо на АГНКС всесвітньо відоме обладнання: POS-термінали SAGEM Monetel Smart/Smart2.

Основним робочим інструментом компанії є смарт-карти , які розроблені за стандартом компанії «Itron» як універсальний електронно-платіжний засіб з високим ступенем захисту.

Використання смарт-карт забезпечує захист як емітентів, так і користувачів смарт-карт, а саме захист транзакцій, безпеку розрахунків, контроль поповнення гаманців.

Для забезпечення надійної та безперебійної роботи всього комплексу компанією ДП «УКРАВТОГАЗ» НАК «Нафтогаз України» використовуються потужні та сучасні сервери, на яких встановлені останні версії Операційного Центру «Petrol Plus 5» (ОЦ).

Сучасні технології обробки, зберігання та багаторазового резервування інформації гарантують нашим Клієнтам надійну та стабільну працездатність підприємства ДП «УКРАВТОГАЗ».