Телефони приймальні
(044) 291-28-05   (044) 291-28-11
 
 
Про підприємствоНовиниПереваги метануПластикові карткиКонтакти
 

Обладнання та ПО

ДП «УКРАВТОГАЗ» тісним чином веде співробітництво з групою компанії «СКС» (м.Москва) — лідером із впровадження смарт-технологій Росії та країн СНД, а також постачальником обладнання та програмного забезпечення.

Для якісного обслуговування Клієнтів ми використовуємо на АГНКС всесвітньо відоме обладнання: POS-термінали SAGEM Monetel Smart/Smart2.

Для забезпечення надійної та безперебійної роботи всього комплексу компанією ДП «УКРАВТОГАЗ» НАК «Нафтогаз України» використовуються потужні та сучасні сервери, на яких встановлені останні версії Операційного Центру «Petrol Plus 5» (ОЦ).

Основним робочим інструментом компанії є смарт-картка MicroPayFlexTM, яку розроблено комапнією «Itron» як універсальний електронно-платіжний засіб з високим ступенем захисту.

Використання смарт-карток MicroPayFlexTM забезпечує захист як емітентів, так і користувачів смарт-карток, а саме захист транзакцій, безпеку розрахунків, контроль поповнення гаманців. MicroPayFlexTM підтримує декілька електронних гаманців, які забезпечують вищий рівень сервісу та захисту.

Функціональні можливості включають перевірку PIN-коду, аутентифікацію за допомогою DES-алгоритму, контроль безпеки доступу, контроль виконання операцій. Завдяки технології вичерпної перевірки та дублювання даних досягнуто максимального захисту інформації впродовж усього терміну дії смарт-картки.

Основні дані смарт-карти MicroPayFlexTM:

  • пам`ять 450 Байтів EEPROM;
  • стандарт ISO 7816 — 1,2,3;
  • управління PIN кодом та секретними ключами;
  • дебетування/кредитування гаманців;
  • зберігання даних протягом 10 років;
  • можливість відкриття 3 гаманців.