Про підприємствоНовиниПереваги метануПластикові карткиКонтакти
 

Інформація для клієнтів

Система безготівкових розрахунків за стиснений природний газ з використанням пластикових карток Дочірнього підприємства «УКРАВТОГАЗ» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

 

ДП «УКРАВТОГАЗ» є лідером ринку стисненого природного газу України як по кількості АГНКС, так і по кількості відпущеного СПГ, та має власні безготівкові системи відпуску стисненого природного газу метану по пластиковим карткам.

 

Пластикова картка (смарт-картка) – сучасний та зручний засіб безготівкових розрахунків за придбаний товар. Використання смарт-карток має наступні переваги:

— відсутність потреби в готівкових коштах;

— скорочення часу перебування на АГНКС;

— оперативний контроль використання пального окремо кожним автомобілем або підприємства в цілому;

— щомісячна звітність в зручній для користувача формі.

Акт приймання-передачі_ЗРАЗОК .
Підприємство співпрацює з лідерами ринку смарт-технологій країн СНД з постачання обладнання та програмного забезпечення. Для якісного обслуговування клієнтів на АГНКС Підприємством, починаючи з 2009 року, використовується обладнання, що дозволяє проводити відпуск СПГ в системі OFF-line з використанням програми Petrol+.

Протягом другої половини 2019 року на всіх АГНКС ДП «УКРАВТОГАЗ» також впроваджено ON-line систему відпуску та обліку стисненого природного газу MPos.

ON-line система дозволяє в режимі реального часу надійно забезпечити швидку та точну заправку автомобільного транспорту споживачів стисненим природним газом метаном, здійснювати миттєвий контроль відпуску палива по всім видам розрахунків.

Клієнтам ДП «УКРАВТОГАЗ» надається можливість миттєво отримувати знижку за придбане паливо безпосередньо на АГНКС як за груповим планом знижок, так і за загальними акційними знижками Підприємства.

 

Для більшої гнучкості з метою забезпечення всіх нагальних потреб та вимог клієнтів, ДП «УКРАВТОГАЗ» має як смарт-картки з чіпом, так і пластикові картки з магнітною стрічкою та картки лояльності зі штрих-кодом.

Використання новітніх технологій відпуску та обліку відпущеного палива забезпечує захист як емітентів, так і користувачів пластикових карток, а саме – захист транзакцій, безпеку розрахунків, контроль поповнення гаманців, отримання знижок.

Для забезпечення надійної та безперебійної роботи ДП «УКРАВТОГАЗ» використовуються потужні та сучасні сервери, на яких встановлені останні версії програмного забезпечення систем відпуску та обліку газу.

Сучасні технології обробки, зберігання та багаторазового резервування інформації гарантують нашим клієнтам надійну, стабільну та взаємовигідну співпрацю.

 

Порядок дій при укладенні з Підприємством договору купівлі-продажу стисненого природного газу наведено у вкладенні:

Послідовність дій при укладанні договору

Анкета для заповнення

Примірний договір онлайн_передоплата

Примірний договір онлайн_відстрочка